| BlackNotDead a întrebat:

Intrebari stupide, dar au nevoie de un raspuns cat se poate de serios! (sa zicem macar 30%?) :

1. Am vazut o intrebare ceva de genu' "Am 11 ani si am facut sex cu catelul, o sa nasc catei?". Mi s-a parut stupida intrebarea, dar dupa m-am gandit "Da' chiar, oare ce se intampla daca un catel isi lasa sperma in vaginul unei femei?", stiu ca n-are ce sa iasa dintr-un om si un caine, dar... Voi ce credeti ca se intampla? laughing)

2. Credeti ca v-a incepe un al treilea Razboi Mondial din cauza Americii si a Siberiei? Daca "Da", cate sanse credeti ca sunt ca un om nebun, de stiinta, care a stat ascuns intr-un buncar zeci de ani sa dea drumul unor zombalai sau unui virus si sa fie un Razboi Mondial mai mult apocalipsa?

3. Cat de normal e sa te masturbezi cu primul lucru care iti pica in mana, asa cum fac unii? (mai ales daca iti pica un cutit si ti-l infigi in vagin/ fundulet [daca esti curioasa/gay {n-am nimic cu persoanele homo}]) laughing

4. Cati dintre voi au avut/ au fantezii cu personaje care nu exista (creepypasta/anime/filme/carti/desene animate/baiatul sau fata perfect/a inventat de voi)? Cat de normal vi se pare? rolling on the floor

5. Cati dintre voi au reusit sa faca un humunculus care sa reziste minim 5 secunde?

6. Cati dintre voi se poarta ca niste masculi salbatici si feroce (Da! Si voi fetelor.) cand va masturbati? laughing

7. Scrieti-mi o poveste SUPER, EXTRA, MEGA cringy aici/wattpad si lasati link (fan-fic, daca se poate, alea-s cele mai bune *tuse* *tuse* 'Cringy' voiam sa spun *tuse* *tuse* )!

Cel mai funny, dar si logic raspuns ce are si cea mai cringy poveste, primeste funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pisicile e semafor si cu asta am zis tot!

| BlackNotDead explică (pentru anonim_4396):

Momentan asta mi se pare cel mai inteligent raspuns >:O

8 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Cand ai avut ultima oara SQUIRT? Mai incearca; poti!

| muntelezion a răspuns:

1. ar iesi un hibrid, poate, dunno.
2. razboaiele astea is planuite din timp. si da, ww3 va fi ultimul si cel mai dezastruos/apocaliptic.
3. consider un numar mare de oameni ca fiind psihopati din pricina asta.
4. personajele feminine din animuri si cartoons ce poseda o anumita carisma nasc in mine un sentiment de respect si admiratie pentru acea creatie, uneori si pentru creator(creatoare, adica), dar nici chiar pana la punctul ala al fanteziei.
5. hehe, eu :3
6. incerc sa ma masturbez mai rar si mai "moderat". oricum, nu ma obosesc sa par ca un retardat cand o fac, uneori nici nu mai gasesc rostul masturbarii.
7. poate mai tarziuwinking

| dragosstefan12 a răspuns (pentru muntelezion):

Incredibil!

| muntelezion a răspuns (pentru dragosstefan12):

Ce anume?

| dragosstefan12 a răspuns (pentru muntelezion):

Partea cu humunculusul