| ClassyMadafaca a întrebat:

Iti dai drumul mai greu atunci cand folosesti prezervativ?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde de prezervativ, sunt unele care contin un usor anestezic care intarzaie ejacularea.

| corbulalbrosu a răspuns:

Prezervativul normal, adica cel clasic, uzual, nu are darul de a influenta ejacularea prin producerii cu intarziere a acesteia. Acest lucru se intampla doar in cazul in care prezervativul are din fabricare in interior un gel care contine substanta numita benzocaina.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu are nici o legătură una cu alta.

| Emilian65 a răspuns:

Nu. La fel ca fara prezervativ.

| lpavel a răspuns:

NU, nu depinde de prezervativ!

| Superdumnezeuomniscient a răspuns:

Depinde de preferinte, daca iti dai drumul mai greu cand faci sex printr-o soseta atunci da iti dai drumul mai greu.