| RAY a întrebat:

Iti place sa te certi cu sexul opus?

Răspuns Câştigător
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Daaa, imi place sa tachinez fetele, dar nu si pe cea la care tin, desi cateodata e benefic cu ea nu pot sau nu pot natural...

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu-mi place deloc sa ma cert cu apropiatii pentru ca tin foarte mult la ei si ma deprima efectiv sa stiu ca suntem suparati si e stricata legatura frumoasa. In schimb sunt destul de supracioasa si interpretez gresit anumite chestii care pot duce la conflicte. Cand eram mai mica obisnuiam sa folosesc supararile si certurile sa obtin ce vreau de la iubit. laughing Acum m-am maturizat.

| Drimmero a răspuns:

Imi place sa le tachinez pe unele stiind ca se enerveaza repede.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Deci si tie iti place, cool

| sofisis a răspuns:

Nu mi place sa ma cert cu nimeni.

| Plato a răspuns:

Nu-mi place sa ma cert cu nimeni. Peace and Love

| RAY explică (pentru Plato):

Nici mie, dar fetele astea ma iubesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici gând
Mai bine fac misto de mine insumi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mă cert cu nimeni din plăcere, indiferent de sex.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Eu ma cert cu toti, dar nu de placere laughing

| animalulferoce a răspuns:

Nu fac contact social cu sexul opus