| Giubby11 a întrebat:

Iti poti mari penisul in vreun mod real fara operatie?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cu penis pump - creste in cateva luni https://www.youtube.com/watch?v=khoqwAFc2Xw sant cu 300 - 500€ dar gasesti si la 30€ trebuie urmate instructiunile ca la carte macar 3-4cm scoti sigur sa atingi 20cm e suficient.

| Giubby11 explică (pentru mgtow):

Ai încercat si tu? sau zici din informare

| mgtow a răspuns (pentru Giubby11):

La mine a mers, trebuie practicat cateva luni si respectat ce zice in manual, acum o am cum multe isi doresc sa fie

| Goete a răspuns (pentru Giubby11):

Sigur a incercat, ca a fost nevoit...
Dar oare functioneaza si pentru nas?
Eu vreau sa-mi maresc nasul, si piciorul drept

| mgtow a răspuns:

Https://www.depozituldesex.ro/products/catid/24/pompe-pentru-penis/ aia de 64 lei e buna, de 3 ori pe saptamana cate 2 reprize poti 10 min apoi 10 pauza si inca 10 sau 15 min apoi 10 pauza si inca 15 min. Tragi din ea cand e semi erecta si o lubrifiezi putin si intrarea in tub pui putin, cand simti ca te doare eliberezi putin din aer si asa incet castigi cm cu ea dar trebuie tinut tratamentul 3 sesiuni in fiecare saptamana. Poate 1 luna dar in 2 se vad rezultatele

| darrio2007 a răspuns:

Nu.

| Sofer a răspuns:

Nu cred ca e posibil dar merita încercat cu pump penis. Poate chiar da rezultate.

| Goete a răspuns:

Al.meu se.mareste mereu cand ma excit

| Silwian a răspuns:

Doar mituri! Cum te lasa natura asa ramai toata viata! Din pacate!

| Octavian81 a răspuns:

Ciao!
Nu exista nici o metoda de crestere naturala a penisului. Penisul fiind un organ al corpului tau, el se dezvolta odata cu corpul tau, pana la o anumita varsta. E scris in ADN-ul tau cat de mare va fi penisul tau.
La fel cum e si in cazul fetelor, cu marimea sanilor: unele au sanii mici, unele au sani medii, iar unele sani mari.
In aceste cazuri, natura isi spune cuvantul.