| AlecSsS2002 a întrebat:

Iubesc foarte mult o fata, ma gandesc la ea mereu, ce as putea face, am nevoie de mai multe indicii ca sa pot scoate, ceva sa-mi fie de folos. Aș vrea sa raspundeti sincer si mai ales cei care au trecut prin asa ceva!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa o abordezi si sa faceti schimb de numeste daca acceptã, la asta te-ai gândit?
Dacã refuza macar esti impacat ca nu e pentru tine.

| VICTORTPURO a răspuns:

Pai dupa cum a spus si @Yoke trebuie sa iti faci curaj ca un barbat adevarat si sa incepi sa comunici cu ea, eventual sa o inviti undeva, faza este ca daca o sa fii timid fara sa recurgi la ceva, asa si o sa stai continuu sa te chinui si o sa te doboare gandurile, in schimb daca faci acest pas barbatesc o sa afli daca tipa este interesata de tine, plus la aceasta chiar si daca iei refuz, oricum ii vei lasa o impresie buna pentru simplul fapt ca ai avut curaj sa vorbesti si sa ii spui ce ai de gand, deci nu ai nimic de pierdut, treci la treaba, spor.