| NuAmGasitUnNume a întrebat:

Iubesc o fata, dar are iubit, nu stiu daca il iubeste, dar ii place si de mine, oare daca se va desparti de el o va face pentru mine? thinking

Răspuns Câştigător
| Alics a răspuns:

Dacă iubeşti două persoane în acelaşi timp, alege-o pe a doua. Daca o iubeai pe prima, nu ar mai fi existat a doua.Cam asa e si in cazul tau, din punctul meu de vedere daca fetei respective i-ar fi pasat de prietenul ei probabil nu se uita si la altcineva..Totul depinde de ea. poate ea si prietenul ei trec printr-o perioada mai dificila, nu e neaparat sa fii tu motivul despartirii lor.Bafta.

9 răspunsuri:
| Numero1 a răspuns:

E urat sa furi femeia altuia! Ce fel de respect fata de masculinitate ai, daca tie ar incerca cineva sa-ti fure iubita(pe care n-o ai).

| Vibrations a răspuns:

Ce sa te astepti de la unu` care il are pe Schwarzenegger la avatar

| xCrinax a răspuns:

Esti sigur ca vrei asta? Daca se desparte de el pentru tine, nu la fel de bine ar putea sa se desparta si de tine pentru altu`? Gandeste-te bine la asta. Daca vrea sa se desparta de el, sa se desparta pentru ca nu simte nimic pentru el sau pentru ca el a gresit, in niciun caz pentru tine... Sper ca te-am ajutat! Toate cele bune!

| NuAmGasitUnNume explică (pentru xCrinax):

Nu ai inteles intrebarea, sau de fapt nu am formulato corect thinking

| xCrinax a răspuns (pentru NuAmGasitUnNume):

Pai ce anume vrei sa spui? Stiu ca si eu cand eram mai mica m-as fi simtit flatata ca cineva sa se desparta de prietena ca sa fie cu mine... Dar acum nu mai am incredere in asemenea persoane. Asta incerc sa iti spun. happy

| NuAmGasitUnNume explică (pentru xCrinax):

Inteleg!

| ChristinaLVU a răspuns (pentru xCrinax):

Cred ca Crina merita funda

| Necron a răspuns:

Daca se desparte de el pentru tine, raspunsul este evident. Dar pentru ca asta sa se intample, asigura-te ca va incepe sa se gandeasca mai mult la tine decat la el.

| Gabara_Marinel_1995 a răspuns:

Daca e fata de treaba si te merita poate da.