| anonim_4396 a întrebat:

Iubita m-a masturbat si mi-am dat drumul.Ne murdarisem, asa ca ne-am spalat pe maini. Apoi am masturbat-o eu.E posibil sa fi ramas sperma sub unghii sau ceva si sa fie gravida?

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Inainte de a posta aceasta intrebare, trebuia sa o intrebi prima data pe iubita ta cu scopul ca ea sa-ti raspunda si sa-ti spuna daca masturbarea ''pasaricii'' ei a fost facuta sau NU, in una din zilele perioadei fertile a ciclului menstrual. Femeia poate sa ramana insarcinata numai in situatia in care a ajuns sperma in vaginul ei in una sau in toate cele 4-5 zile ale perioadei fertile. Sanatate!

| Sofer a răspuns:

Dacă te-ai spălat și ai atins-o acolo. Nu e niciun risc de sarcina.

| Paul754880338 a răspuns:

Daca sub unghii ti-ar putea ramane ceva pentru ca sunt prea lungi, atunci ar trebui sa le tai mai scurt si sa le ingrijesti, nu pentru ca asta ar fi o metoda de contraceptie, ci pentru nu ai mai risca sa o zgarii sau sa ii aduci acolo in locul acela sensibil altceva, mai "murdar" decat un spermatozoid.

| ReZiSTorr a răspuns:

O sa apari la zappy tv laughing)

| pombar a răspuns (pentru ReZiSTorr):

Trebuia sa isi taie unghiile

| ContAnoNiMMM a răspuns:

Daca v-ati spalat mai mult de 10 sec nu prea e posibil

| costinel1991 a răspuns:

Niste intrebari de copil de 7 ani... cum sa ramana?