| theboyinlove a întrebat:

Iubita mea de 15 ani imi face super des sex oral si inghite sperma. Ea spune ca o ajuta sa ii creasca tatele si mai mult si o vrea. Le are deja destul de mari si curul la fel dar adora sa faca asta si spune ca o ajuta sa se dezvolte. E true?

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fa si tu acelasi lucru cu secretia ei vaginala, ca-ti creste cucul!

| ania a răspuns:

Ați fi mai fericiți dacă nu ați mai face sex deloc decât după căsătorie.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Și mintea. Crește și mintea, dar ceva mai greu.

| Donsavas a răspuns:

Nu ii crește nimic de la sperma.

| Bozgi200 a răspuns:

Sperma conține proteine si alte vitamine. E echivalentul unui ou. In ciuda acestui lucru nu ii creste nimic. Dar daca ea vrea asta, las-o

| mihai69 a răspuns:

Sigur că e total fals. Dar ea nu trebuie să afle asta, nu?winking

| MariaMonica2009627 a răspuns:

Super iubita ta de 15 ani ar trebui să învețe pe rupe pentru liceu dar ea îți face super sex oral. Nice!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ești un copil obosit care se masturbează privind pornhub.

Răspuns utilizator avertizat
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Cam da. altele o folosesc ca "Tenofin", pe fata, altele pe sani si pe decolteu, pe gat, etc.

| IonutzMariusz a răspuns (pentru Donsavas):

Ba da, stima de sinewinking

| Cosmin86 a răspuns (pentru ania):

De unde ai scos prostia asta?