| Andrei101010 a întrebat:

Iubita mea insarcinata nu e multumita de mine.De ce? Zice ca ea s-a saturat sa faca sex doar o data pe saptamana sau chiar mai putin.Au trecut deja 10 zile si nimic si a zis ca in conditiile astea se duce la altul ca s-a saturat de mine.Sau ma castreaza ca tot acelasi lucru e.A zis ca ea chiar daca e insarcinata tot vrea sex.Nu stiu ce sa ma mai fac cu ea.Help!

12 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Păi cum ce să faci?!? Sari pe ea, blegule!
Auzi! 10 zile fără sex la un cuplu tânăr... esti culmea!

| Emilian65 a răspuns:

Incearca si fa sex mai des cu ea, ca sa fie multumita de prestatiile tale.

| sofisis a răspuns:

Cand raman insarcinate, femeilor le creste in prima faza apetitul sexual foarte mult. Frumos din partea ta ar fi sa iti satisfaci partenera.
Mai dupa jumatatea celui de-al doilea trimestru o sa intre in faza de : " sex? BLEAH" laughing
Dar nu inteleg...tu de ce nu vrei sa prestezi?

| GoldenZenith a răspuns:

Este însărcinată! E o bomba de hormoni, normal că are apetit sexual. Pune comportamentul ei pe seama gravidității, in cazul in care nu ai de ce sa îți faci griji că are pe altcineva.
P.s respectă-i dorințele! smug

| kandaraki a răspuns:

Fa sex cu ea, ce e asa greu?
fa sex cat mai des, altii se plang ca nu au parte iar tu te plangi ca vrea ea prea des.

| kandaraki a răspuns:

Inseamna ca nu sunteti compatibili sexual, veti avea mari probleme si se va termina cu relatia voastra.

| tril a răspuns:

O femeie care sa vrea sex des?!
Asta este doar un pretext ca sa te lase. A gasit deja pe altul si nu are motiv de despartire. Cauta cauza reala.

| Yon1470 a răspuns:

Leag-o de calorifer si ofera-i senzatii ca in Fifty Shades of Grey cel putin 3 saptamani! Lasand gluma la o parte,mi se pare putin o data pe saptamana,pe bune. Incearca sa fii mai activ in pat cu ea si daca femeia vrea, fa si tu un efort si da-i ce-i trebuie, altfel chiar o sa mearga la altul suta in mie! Incearca sa-ti iei o masca cu Zorro, chiloti cu Batman si un bici, apoi te poti pune pe treaba! Arata-i cine-i seful in casa! Daca nici asa nu merge, neaparat sa-mi faci cunostinta cu ea! Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| anonim123453313 a răspuns:

De ce nu o faci mai des cu ea? Poate avea si o dereglare hormonala si are un apetit mai mare la sex...

| Andrei101010 explică (pentru anonim123453313):

Pentru ca sunt mereu obosit de la munca.

| anonim123453313 a răspuns (pentru Andrei101010):

Cat de obosit ai fii dimineata si seara poti sa ii acorzi cate o partida de sex... dimineata fai micul dejun, si treci la treaba. Fa gesturi dragute fata de ea(nu neaparat bunuri materiale), ii dai mesaje in timp ce esti la munca, spuinei ceva porno, spune-i sa iti dea poze cu ea ca iti e dor de tine, surprinde-o tot timpul. macar o data pe saptaman spune-i ca diseara cand vin de la munca vreau sa te imbraci frumos sa iesim undeva... si cand te intorci treci la treaba