| TheLastKing a întrebat:

Iubita mea mi-a zis ca o doare mai tare atunci cand ii bag degetele in vagin cand sta in picioare, fata de atunci cand sta culcata
De ce?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pentru ca organele de deasupra vaginului preseaza pe el. Datorita gravitatiei. Nu mai băga degetele, indiferent de pozitie, ca o largesti prea tare. Că nu se mai excita la un raport sexual normal.

| corbulalbrosu a răspuns:

Din cauza pozitiei si directiei canalului vaginal care in momentul in care iubita sta in pozitie verticala, nu se preteaza pentru a fi "penetrata" fiindca este pozitionata intr-o postura total inadecvata. big grin

| Deyne a răspuns:

Atunci cand sta culcata are o pozitie mai comoda, e mai relaxata, fata de atunci cand sta in picioare pentru ca sta incordata si e normal sa o doara.

| Ungureanu_Petru_2000 a răspuns:

Se mai intampla