| Roberto_Vlad_2003 a întrebat:

Iubita mea mi-a zis ca se excită pe pulpa și nu stiu cum sa-i pun mana pe pulpa, pe bune cum?
Pana acum am avut fete care se excitau la gat, la clitoris, la sfârc, când îi puneam mana pe fund, dar niciuna la pulpa.

7 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Am cunoscut pe cineva care se excita cand o atingeai sub buza de jos in spatiul ala dintre barbie.
deci sa nu te mire. unele au niste zone erogene destul de dezvoltate.

| Emilian65 a răspuns:

O mangai pe pulpa peste pantaloni sau peste pantaloni si astfel o exciti.

| PersonajFictiv a răspuns:

E imposibil sa te gandesti la ceva sa-i pui mana pe pulpa nu?
Eh, pulpa ei e la 100000 de KM de mana ta, oare cum sa faci?
Oare trebuie sa folosesti o macara? thinking
Ba, e o problema existentiala destul de grava, nu stiu, nu te pot ajuta.
Dar ai putea sa o mangai pe pulpa cand sta in brate la tine, cu piciorusul pe tine, dar deh, am uitat ca e o problema grava asta si asta e un raspuns prea simplu.

| relian a răspuns (pentru PersonajFictiv):

Ca sa vezi si tu cine are iubite laughing unia care ar trebuie sa ia lectii,sau sa lase mai bine pe altii sa le arate cum se face laughing e cam grav sa ajungi sa intrebi cum sa mangai o fata pe picioare,e f grav pe bune, vorba ta cand stai linga o fata in picioare mai ales mainile ajung exact acolo unde trebuie, dar poate mai stii omu nostru no avea mani, deci are nevoie de ajutor, ori poate ei fac sex virtual, asa normal n-are cum ajunge pana la picioarele aleia laughing

| kandaraki a răspuns:

Fiecare fata cu modul sau de excitare, daca nu iti place ii zici, daca nu te lasa atunci e bine, daca te trimite naibii, asta e, iti gasesti alta fata

| superuamen a răspuns:

Pup-o frate pe pulpa ce e asa greu. jale cu tine

| Tudor018 a răspuns:

O pipăi, o mângâi și o săruți ușor happy ai sa faci minuni