| Maryusell a întrebat:

Iubita mea nu prea ma mai baga in seama.Ce trebuie sa fac?
FUNDA!

10 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca ai gresit cu ceva,cere-i iertare si invit-o undeva unde sa fiti doar voi doi,e weekend si ar trebui sa gaseasca timp liber,nu?
Altfel, cauta sa afli, daca nu prea te mai baga in seama pe tine, nu cumva sa bage in seama pe vreun altul, pentru ca si asta e posibil...

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut, să vezi care este cauza, undeva ai gresit.

| Maryusell explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu stiu... poate. -_-

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Maryusell):

Cu o fată trebuie să stii să te porti, dacă ai gresit cu ceva față de ea, cere ti scuze.

| Lorely a răspuns:

Intreab-o direct ce se intampla cu ea. Ai dreptul sa aflii din moment ce sunteti iubiti. Bafta!

| Felys a răspuns:

Sa te retragi daca vezi ca nu mai prezinti interes

| Seepty a răspuns:

Poate ia-i gresit cu ceva sau ai suparat-o intr-un mod mai rau asa ca cere-ti iertare pana nu se desparte de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Poate ai suparat-o cu ceva, incearca sa iti ceri scuze daca e cazul, vorbeste deschis cu ea.
Te pup!

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

N-o baga in seama nici tu.
S-a plictisit, si-a pierdut interesul.
E un joc.Care pe care.

| Aalliinnaa1000 a răspuns:

Recucereste-o! big grin