|

Iubita mea s-a despartit de mine ca i-am ranit sentimentele si acum s-a racit de mine (cel putin asa zice ea) am avut niste certuri dar au fost motive prostesti si ea zice ca din cauza asta si a distantei s-a racit de mine. Acum ea zice ca ma vede ca cel mai bun prieten vorbim toata ziua dar cateodata o vad ca se apropie de mine ca iubita si ne purtam ca 2 indragostiti dar am stricat tot ca am avut o zi mai proasta, aveam nervi si din cauza asta ma purtam putin mai urat cu ea si s-a distantat iar de mine. Acum ma considera iar cel mai bun prieten si nu stiu ce sa fac, vreau sa-i revina sentimentele fata de mine si nu stiu cum sa fac, daca-i bine ca vb cu ea toata ziua. Dati-mi niste sfaturi crying

14 Raportează Evaluează
14 răspunsuri:
| a răspuns:

Las-o câteva zile în pace, nu o mai căuta și poate o să își revină.

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează
| explică (pentru Andreeush):

Nu pot sa o las nu am cum si nu doar eu ii scriu imi scrie si ea daca nu i raspund cateva ore (2-3) sau chiar mai putin incepe sa insiste cu mesajele dupa si face griji ca poate am patit ceva.

| a răspuns (pentru Kolt):

Dacă îi răspunzi după 2-3 ore la ce te aștepți? Ar fi proastă dacă ar accepta să mai fie cu tine.

| explică (pentru Andreeush):

Nu am zis ca i raspund dupa 2-3 ore

| a răspuns (pentru Kolt):

Ok, am înteles greșit.

| a răspuns:

Esti in FZ.
Slabe sanse sa mai iesi.

| explică (pentru alina2k18):

A zis ca nu sunt in FZ

Răspuns utilizator avertizat
| a răspuns:

Dai puțin timp singura, statu meu e sa ii dai puțin spațiu și o sa încerce sa să se apropie de tine dacă chiar mai simte ceva

| explică (pentru Patronu1):

Nu am cum sa o las e foarte atasata de mine si o sa se simta prost daca nu vb cu ea si stiu ca simte ceva pentru mine dar nu putem fi impreuna din cauza distantei.