| Marius925990 a întrebat:

Iubita mea sta toata ziua cu dracu in gura si nu o inteleg de ce ii este asa de greu sa vorbeasca frumos adica sa omita acel cuvant.nu vorbeste foarte des asa dar doar fiindca i-am zis ca ma deranjeaza

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cu ce ai vrea sa stea in gura?

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca te deranjeaza cu adevarat, ai putea sa rezolvi foarte simplu aceasta "meteahna" a prin a-i astupa/umple chiar tu gura ei....cu altceva. big grin

| LexiEla a răspuns:

Spune.i ca te deranjeaz asi ca asta nu o face deloc feminina. Iar tu nu cauti drept partener de viata o tigancă (nu.s rasista)