| AnaMariaRasno a întrebat:

Iubitul meu a ejaculat iar apoi s-a sters, a fost murdar si pe mana. Dupa 20-30 de min mi-a bagat degetele in vagin. exista vreo problema? Eu zic ca spermatoizii erau morti deja

7 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Băi Ana! Da ai nişte întebări!,. Să moară cipilanu, dacă nu sunteţi de groază!
Satai că te întreb şi eu!
-e in regulă dacă după ce i-am stropit faţa cu malahie lu prietena mea, nu sa spălat pe faţă, sa şters cu tricoul meu, şi i-am mai trântit o ejaculare pe unde am apucat?
E ok dacă îi pun şi în ciorbă?
(E?, cum sună?)

| danutzu96 a răspuns:

Slabe sanse ( dar exista o minuscula sansa sa nu fi murit toti ) sa ramai gravida.

| AnaMariaRasno explică (pentru danutzu96):

A fost atins putin, nu o cantitate mare, apoi s-a sters

| Staind a răspuns:

Erau morti dupa tine.
Ba dum tss.

Răspuns utilizator avertizat
| PoRcX a răspuns:

Acestia mor dupa 72 de ore.