| FantasyMindedGirl a întrebat:

Iubitul meu este foarte "dotat" și o fac cu el de ceva timp și pur și simplu simt ca m-am "lărgit". Vorbesc foarte serios, nu e vreo gluma sau ceva. Este posibil sa ma fi lărgit sau doar mi se pare mie? Când bag degetul zici ca îl bag in gol, nu se simte nimic decât o gaura mare rau de tot. Înainte abia intra un deget, acum intra 2 fără probleme… vaginul chiar se lărgește in funcție de cât sex faci și cât de mare o are… ce pot face? Am încercat cu exerciții kegel fac de o luna dar degeaba pana și el mi-a zis ca nu mai simte nimic

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se pare ca te'a tratat ca un monopost de F1 sau masina de curse care a rulat 24h in le-mans. Riscurile sant la orice, in exces strica.

| Simpatic a răspuns:

Acum poti gasi linistita africaniwinking

| corbulalbrosu a răspuns:

Intinderea fasciculelor de fibre musculare, care toate la un loc formeaza muschii circulari ai vaginul, devine cu atat mai mare, mai evidenta si mai elastica/laxa, cu cat penisul care ii intinde este mai gros. Astfel efectiv lumenul (diametrul) canalului vaginal se mareste considerabil, incat la un moment dat zdiputa fetei respective poate sa devina intratat de larga incat poate fi comparata pe buna dreptate cu... ''o galeata''. Aceasta situatie reprezinta urmarea nefasta insa absolut logica a activitatii sexuale continue si intense, intretinute cu un madular mult prea gros. Din fericire exista operatia de vaginoplastie, prin care vaginul se poate remodela si stramta incat sa devina exact la fel cum a fost in momentul in care a fost inceputa viata sexuala si a fost pierduta virginitatea. big grin
Multa sanatate!

| Emma30555 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Eu știam ca se strânge la loc după actul sexual, adică sunt fete mai strâmte sau mai largi de la natura dar rămân asa cum sunt genetic. La fel ca și la bărbați, lor nu le creste, nici nu le scade, rămân la fel. Mai știam ca totuși lărgirea e posibila doar pentru cele care nasc fiindcă mușchiul este forțat dar chiar și în acele cazuri unele își revin. Deci spuneți ca de fapt contează mărimea băiatului dar în acest caz nu prea e de bine happy, de regula e de bine, cel puțin în teorie

| Emilian65 a răspuns:

Daca iubitul tau este foarte dotat, este normal ca si vaginul tau s-a largit. Iubitul tau sa nu se supere ca nu mai simte nimic ca vina principala a acestui lucru o are el.

| SilentRain a răspuns:

Încerca Poxipol

| Invictusman a răspuns:

Da, se numește groapa marianelor, și măsoară în adâncime 11.022 m.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vaginul este un muschi elastic care se largeste in fuctie de marimea "bananei" partenerului. Nu ai ce face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intinderea fasciculelor de fibre care la un loc formeaza muschii circulari ai vaginul, devine cu atat mai cu cat penisul care ii intinde este mai gros. Astfel efectiv lumenul (diametrul) canalului vaginal se mareste considerabil, incat la un moment dat **** femeii respective devine intratat de larga incat poate fi comparata cu... ''o galeata''. Aceasta situatie reprezinta urmarea nefasta insa absolut logica a activitatii sexuale intretinute cu un madular mult prea gros. big grin

| Iunicu a răspuns:

Nu îți face griji. Ești unul dintre cazurile fericite.
Vaginul tau este foarte elastic, lubrifierea este foarte bună.
Încetează să mai crezi că vaginul este o șosetă uzată.
Pentru un bărbat este foarte frustrant sa nu poată intra tot.
Personal prefer să fac sex cu o femeie ca tine, decât cu una care ține contră cu mâna pe abdomen și se vaită, au, mă doare.
Fiți fericiți și iubiți-va mult?

| Andreeaandreeasaa a răspuns:

Încearcă sa iei o pauza...