| JessicaLove a întrebat:

Iubitul meu fumează tot mai des iarba și nu îmi convine. Eu fumez țigări și nu ii place. nu le suporta chiar

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Iarba verde de acasa sau aia a lu bob marley consuma?

| HazelEyes77 a răspuns:

Zii ca renunti la tigari daca si el renunta la fumat iarba! Foarte simplu.

| Pool77 a răspuns:

Nu vad ce **** mea aveti cu iarba.

Jur. Viata lui, sanatatea lui, treaba lui.
De ce te deranjeaza, sigur nu e violent, nu se comporta urat etc.
Nu e ca bautura.

| GazzaRecordsRo a răspuns:

Si care *** e intrebarea?

| M7Seven a răspuns:

Decat sa vina beat si sa te bata cred ca e mai bine asa.Vezi tu multa lume intelege gresit ideea de iarba, pana la urma nu e un drog ( si drog e mult spus ) care te omoara, nu iti face rau, nu iti da dependenta nu te face agresiv sau sinucigas.Pur si simplu te relaxeaza, te ajuta sa dormi mai bine si chiar poti judeca lucrurile la rece. Fata de Romania alte tari au inteles efectele benefice si chiar au legalizat, la noi daca aude cineva de iarba esti drogat, asta e diferenta de mentalitate

| MadalinaAndreeaF a răspuns:

Nu ar avea de ce sa te deranjeze... iarba e mai buna ca tigara, in alte tari e medicament...
incearca si tu si ai sa vezi cat de bine e... sau daca nu, las-l pe el, nu are ce sa patesca

| CalulMinecraft a răspuns:

Ba daca fumezi iarba de pe camp whats wrong

| Vlad_Avadani_1994 a răspuns:

Numai daț net la toț nebunii. Distruge mințile iarba, ești leguma ce dracu vorbiți ba, ați fumat șobolan și acu sunteți în măsura sa dați sfaturi. Spune-i cal vei neglija din ce în ce mai mult dacă mai fumează iarba și dacă tine la tine o va lăsa, simplu