| GabrielaRenata a întrebat:

Iubitul meu îmi face oral dar atunci când ma excit foarte tare și iese un lichid din mine, ma șterge sau se oprește și scuipa pentru ca spune ca are un gust foarte urat și nu poate continua. Sunt foarte atenta cu igiena intimă deci de ce are gust urat? Dacă el face chestia asta, doar câteva minute înainte de penetrare, o face mai mult pentru plăcerea lui? Ca văd ca nu îl interesează dacă eu îmi dau sau nu drumul când îmi face oral. Când facem 69 dacă își da el drumul ne oprim, nu mai continua și el pana ma termin și eu. El se roagă mereu de mine sa îl las sa îmi facă oral și de multe ori nu îmi cere sa-i fac și eu lui. Ce înseamnă asta? O face doar pentru propria placere și satisfacție, nu?

3 răspunsuri:
| NotNamed a răspuns:

O face pentru tine. Nu.mi spune ca nu.ti place.

| Musca88 a răspuns:

Vr sa iti intoarca favoarea

| unreadfire a răspuns:

In primul rând, nu ar trebui sa se aștepte sa aibă un gust bun, pana la urma nu e ca și cum mănânci un fruct sau ceva. însă am auzit ca dacă mănânci mai mult pe baza de plante și fructe și bei multă apa ar avea gust mai bun. Însă nu cred ca o face pentru el, probabil ca vrea sa te facă pe tine sa te simți bine, dar te rog spune-i sa nu se oprească el ci oprește tu după ce termini