| ramonika125 a întrebat:

Iubitul meu imi pune o intrebare, eu ii raspund si dupa el ma intreaba. Si alt ceva ce mai zici? si asa se intampla de fiecare data ce ar trebui sa ii spun? de obicei imi zice ca ma iubeste si ii este dor de mine, eu ii zic ca si mie si ma bochez, nu mai stiu ce sa zic, si uneori nu am ce sa discut cu el, ce subiecte asi putea aborda? funda+vot

Răspuns Câştigător
| plosnitapufoasa a răspuns:

Eu cu pr al meu nu ni se termina povestile nici o data. eu ii spun ce se intampla in viata mea(la scoala, acasa, cu pr ai mei)el isi da cu parerea si viceversa. asa nu ne plictisim.
nu-i mai zi scurt ca "si tu" spune-i cal iubesti, cal adori, ca tie dor de el, ca vrei sai simti atingerile, ca tie dor de mangaierile si stringerile lui in brate, chesti de genu zic ca lar impresiona. sper ca te-am ajutat. funda?

4 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Sa lasati vorba si sa va faceti planuri.Sa va plimbati prin parc sa mergeti prin oras, la film si discutiile or sa porneasca de la astea.

| RAY a răspuns:

Da e bine uite asa nu apare plictiseala in relatie voastra, vorbeste serios cu el spune-i ca asa nu merge sa ea in serios relatia

| SakonSIUkon a răspuns:

Da mai taci.

| BrokenInside a răspuns:

Daca el iti pune o intrebare de 2 ori inseamna ca poate mai face alceva sau nu e atent cand intreaba, sau mai e un caz mai grav in care intreaba sa se afle in treaba si mai are pe altcineva. Daca te deranjeaza spune-i sincer, o sa aprecieze ca esti sincera cu el.Cand nu mai ai ce vorbi cu el plimba-te pe undeva sau spune-i ceva.