| Blackberry2401 a întrebat:

Iubitul meu imi spune ca uneori gândește dirty, dar nu stiu ce ar putea fi. De obicei nu spune chestii perverse si nici nu se comporta neadecvat. Oare la ce se poate gandi?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Imediat facem niște telepatie să-i aflăm noi fanteziile lu gagică-tu că tu nu-l poți întreba

| Invictusman a răspuns:

Dacă tu nu sti care îl cunoști personal noi nu știm nici atât, adică nimic.

| rapandula a răspuns:

Pai se gandeste la lucruri murdare, iar asta poate insemna multe lucruri. Il poti intreba in ce domeniu se gandeste astfel, cum ar fi cel sexual. Si in plus, a spus ca se gandeste uneori - asta nu inseamna ca trebuie sa si puna in practica ceea ce gandeste sau sa o faca cu voce tare. Doar ii trec uneori ganduri mai perverse, despre asta cred ca este vorba raportandu-ne la categoria in care ai postat intrebarea.

| GusticelMititel a răspuns:

Am citit "gateste dirty" rolling on the floor

| GusticelMititel a răspuns:

Cred ca te dezbraca din priviri

| google85 a răspuns:

Vrea sa te "murdareasca".

| bogdanpsihologul a răspuns:

Depinde, cum e el ca si persoana?