| ElvinaAgnes a întrebat:

Iubitul meu mi-a mărturisit că are foot fetish, dar nu la modul ăla în care să îmi sugă degetele de la picioare sau eu lui și vrea să îi ating încet organul genital cu piciorul. El a zis că vrea asta prin boxeri, nu direct pe penis. In acest caz pot purta și eu sosește? Cat de scurte as putea sa îmi tai unghiile de la picioare? De obicei nu îmi place să le tai din carne și să le las puțin de tot mai lungi, fiindcă îmi place să zgârii oamenii și parchetul cu ele. Și da, întrebarea chiar este la bune! Ajutor TPU, dau fundă!

Răspuns Câştigător
| Willis a răspuns:

Păi întreabă-l pe el cum ii place. Eu cred că poți încerca de fiecare dată alt fel de șosete sau ciorapi/ dres. Noi dacă nu avem aceste înclinații nu știm, decât ne dăm cu părerea.

7 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Uau ce super! Și mie îmi place ca unghiile de la picioare sa fie lungi. Eu sap în gradina cu ele și curat și cartofi,, egume etc

| Andreeush a răspuns:

Ce fată normală i-ar place să zgârie lumea și parchetul cu unghiile de la picioare?
Nu ești normală.

| alina2k18 a răspuns:

''iindcă îmi place să zgârii oamenii și parchetul cu ele. ''
Troll all day laughing

| ElvinaAgnes explică (pentru alina2k18):

De ce nu mă iei in serios?broken heart((

| lilith16 a răspuns:

Unde-i butonul de haha

| Ale5184 a răspuns:

Cum sa te ia cineva in serios cu asa ceva? "Zgarii oamenii si parchetul cu ele" Serios acum. Le pilesti pe asfalt cand iesi din casa?

| ElvinaAgnes explică:

Concentrați-va pe problema cu fetish-ul, nu cu zgâriatul parchetului

| Willis a răspuns (pentru ElvinaAgnes):

Păi întreabă-l pe el cum ii place. Eu cred că poți încerca de fiecare dată alt fel de șosete sau ciorapi/ dres. Noi dacă nu avem aceste înclinații nu știm, decât ne dăm cu părerea.