| IIIx333III a întrebat:

Iubitul meu mi-a zis un secret foarte mare, iar eu era sa ma scap si sa il zic. Tot el a aplanat situatia, si nimeni nu si-a mai dat seama ca era vorba despre secretul acela. I-am spus ca nu mi-am dat seama, chiar nu am vrut sa fac asta... A fost o greseala. sad I-am spus ca nu e corect, ca el a gresit si mai mult (m-a inselat.) si eu l-am uitat fara nici o retinere, si mi-am pus toata increderea, din nou, in el. Mi-a zis ca nu mai conteaza, ca nu e suparat pe mine, ca nu are rost sa ma consum eu, ca e vina lui, ca de acum in colo promite sa nu imi mai zica nimic. oh go on Ce sa fac? straight face

Răspuns Câştigător
| zuzu a răspuns:

Sa ai rabdare.happy

4 răspunsuri:
| Onn3 a răspuns:

O sa isi recapete increderea in tine dar pe parcurs.

| octha a răspuns:

Increderea se recapata greu mai ales daca a fost pierduta.cat despre secrete..hmm..nici eu nu prea sunt in stare sa le tin, tot simt nevoia sa le spun cuiva. daca a spus ca nu e suparat pe tine atunci nu-i nicio problema.acordai sanse prin care sasi recapete increderea.

| MariaLOL a răspuns:

Relatia inseamna incredere si dragoste, da' la voi cam lipseste increderea.Atunci despre ce mai vorbim acum?

| Awake98 a răspuns:

Il santajezi daca nu face ce zici...chiar zici la toti