| Iuli11163829 a întrebat:

Iubitul meu nu vrea sa auda de prezervative. Ce sa fac?

17 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Despartire daca nu iei anticonceptionale

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Daca el e mai presus de tine, e trist!
Altfel, stop, eject, next!

| Adry05 a răspuns:

întreabă-l dacă de copil sau pensie alimentară vrea să audă

| Fatamuntilor a răspuns:

Spune-i ca inca nu vrei bebei acum
Iar daca nu intelege nu il lasasa te atinga
Sau dai papucii!

| Andreeush a răspuns:

Dar de copii vrea să audă?
Spune-i că dacă nu va protejați riști să rămâi însărcinată.
Nu te lăsa manipulată de iubitul tău, dacă el nu înțelege poți să te despărți de el.

| Donsavas a răspuns:

Ii cumperi sau il trimiți la prostituate! nici acestea nu mai accepta sa presteze sercicii neprotejat.

| Goete a răspuns:

Sa nu vrei sa auzi de sex

| ywar a răspuns:

Il impusti in cap!

Răspuns utilizator avertizat
| Rux04 a răspuns:

Bună. Te sfătuiesc să-i spui că nu faceți sex până nu-și pune prezervativul. Dacă nici așa nu vrea este egoist. Aa. Și mai explică-i că bolile cu transmitere sexuală sunt asimptomatice dacă îți va spune că este sănătos.

| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Dai papucii. Daca nu il intereseaza de sanatatea ta atunci nu da doi bani pe tine. Anticonceptionalele nu sunt bune pentru organismul tau si au efecte secundare. De ce sa te doara pe tine capul, sanii si sa ai stari de voma din cauza ca moare el daca isi pune un prezervativ pe penis?

| llleo a răspuns:

Sacoșica.

| Blueberry8 a răspuns:

Tu ce zici?!

| mariuscdrz a răspuns:

Foloseste anticonceptionale

| Blueberry8 a răspuns (pentru mariuscdrz):

Anti nu te feresc de boli cu transmitere sexuala.Banuiesc, ca e mica de pune intrebarile astea deci nu stie prea multe de iubi ei happy.

| Blueberry8 a răspuns (pentru mariuscdrz):

Plus ca alea se iau dupa un control la ginecolog, nu dupa capul ei.

| Donsavas a răspuns (pentru mariuscdrz):

De ce sa foloseasca femeia anticonceptionale doar ca bărbatul să se simtă bine?