| Aldutssss31 a întrebat:

Iubitul meu spune că mă iubește și că nu mai vorbește cu nimeni dar nu stiu ce sa cred. Dacă facem sex la câteva zile(cam 2-3)nu are probleme si o facem până termina.O dată când am făcut-o vreo 3 seri a obosit dupa cateva minute și el și obiectul muncii. Oare mă înșeală?

14 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Ferească Dumnezeu

| wannabe a răspuns:

Este secretată prolactina, nu-i nimic anormal, este ceva firesc. Poate te-ai acomodat prea mult cu secreția intensă de dopamină și ești supra-stimulată, astfel că multe legături neuronale ți s-a ars și greu atingi acum acele momente de plăcere sexuale
Măcar un an să treacă fără să mai faci ceva ca să-ți revii, dar în acest timp trebuie să faci mult spor și să mănânci sănătos. Renunți la țigări, cafea, sucuri, carne roșie, produse cu glutamat și alte lucruri care stimulează organismul și-l îndeamnă spre cele necuviincioase

| Adry05 a răspuns:

Cam paranoică tu așa

| Freya1 a răspuns:

Sunt mai multe cauze aici nu doar inselatul.
Dacă se comporta normal cu tine,are timp de tine,e atent,iti ofera afectiune, nu isi ascunde telefonul, Facebook-ul, nu iese la intalniri nocturne sau sa lipsească de acasa des nu cred ca te înșală, probabil este doar obosit, stresat sau funcționari diferit.
Spre exemplu sunt uni oameni ce au orgasm doar daca se misca mai repede, iar daca el munceste spre exemplu si e obosit iar tu vrei sa faceti sex in fiecare seara iti dai seama ca va obosi si el si nu va putea sa faca fata.

| Andreeush a răspuns:

Ai un motiv real pentru a crede că te înșeală?
Poate era doar obosit sau stresat cu vreo problemă.

| Goete a răspuns:

O relatie adevarata are la baza increderea, ceea ce la tine lipseste cu desavarsire.

| ywar a răspuns:

Faceti si voi pauza si vezi cum se comporta, daca nu il arzi cu fierul rosu pana spune tot happy

| Dalmore a răspuns:

Tu ai impresia că iubitul tău e mașină de sex?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Strict din ce ne-ai impartasit, cred ca te duci cam departe cu gandul. Probabil aveti doar... alt ritm. In lipsa altor lucruri care sa-l incrimineze, ii poti acorda prezumtia de nevinovatie, ar trebui sa ai incredere daca zici ca e iubitul tau. Multi factori pot influenta/afecta treaba aia, poate-l extenueaza fizic/psihic altceva sau, asa cum am spus anterior - alt ritm.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranta

| GouDidodino a răspuns:

Da sigur te înșeală, daca vrei sa iti faci o idee, masoara-i cantitatea de sperma la un anumit interval si daca are odată mult si odata mai puțin, e clar

Răspuns utilizator avertizat
| CelTimid321 a răspuns:

Eu as face sex cu iubita mea 24/24, dar mai mult de două acte nu rezista pe seară. Dacă vrei luam legătură si rezolvam problema amândoi laughing

| Bogdan_5729 a răspuns:

Exista mai multe explicatii pentru asta. Una dintre ele ar fi ca el sa se masturbeze in ascuns si atunci e normal sa apara aceasta oboseala. O alta problema ar fi frecventa cu care faceti sex, nu poti performa la fel de bine daca o faceti zilnic.