| mezeicristina33 a întrebat:

Iubitul meu vrea sa facem sex si nu vreau pana la 18 ani si da, as vrea intr-un fel, dar nu-s total de acord. Azis ca el nu mai rezista ca e excitat de mine, ma iubeste, e dulce imi scrie mesaje, imi arata ca ma iubeste, el crede ca daca nu o fac e pentru ca nu-l plac si se supra. Ce sa fac!?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Transmite-i ca in cel mai bun caz ai putea accepta si chiar ti-ai dori sa practicati pet ting-ul, pentru a-i dovedi ca si tu il iubesti chiar mai mult decat si-ar putea inchipui. Insa va trebui sa promita ca va accepta si se va rezuma la ceea ce reprezinta intr-adevar pet tingul clasic. Procedand astfel amandoi veti simti si experimenta toate placerile si satisfactiile oferite de sex, dar cu toate acestea tu vei ramane cu virginitatea intacta. Sanatate!

9 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Multe fete au auzit aceeasi chestie inainte sa fie folosite iar apoi parasite. Daca te crezi pregatita atunci faceti pe tting si daca esti de parere ca nu o sa-si bata joc atunci puteti avansa.

| danutzu96 a răspuns:

Ai uitat sa precizezi varsta actuala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru inceput nu ar strica un punct, spatiu sau o virgula.
II poti spune frumos ca tii la el si ca nu te simti inca pregatita.Si atunci cand te vei simti pregatita ii vei spune.

| mezeicristina33 explică (pentru anonim_4396):

Dar el crede ca nu vreau si ca nu l iubesc, am incercat sa i explic, dar tot pe a lui o tine!

| anonim_4396 a răspuns (pentru mezeicristina33):

II poti spune sa se mai gandeasca si la altii.nu doar la el si ai putea sa ii spui ca, daca se gandeste la tine nu ti-ar cere atat de devreme asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca chiar tine la tine asa cum sustine, te va intelege. Tu trebuie sa faci exact asa cum simti. Daca nu intelege, lasa-l sa plece..nu-ti apartine, iar daca va pleca..iti va demonstra ca nu nu te iubeste. Cat despre mesaje, sunt doar vorbe.

| AlexCristi97 a răspuns:

Daca te simti pregatita, de ce sa nu faci? Daca nu esti pregatita sau au un motiv intemeiat, explica-i clar cum sta treaba.

| Roliii a răspuns:

Fa-o ca daca nu, zboara la alta

| CoSmyN1924 a răspuns:

Nu inteleg chestia asta cu 18 ani... Daca te simti pregatita de ce sa nu o faci? O zi buna.