| catalinaloredana a întrebat:

Iubitul meu vrea sa-mi faca sex oral iar eu nu vreau pentru ca nu mi se pare frumossad. Dar el zice ca n-o sa ma puna niciodata sa ii fac lui asa ceva, doar sa-l las pe el sa-mi faca. Si a zis ca ma ia cu forta straight face Dar eu nu vreau. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| pixbitza a răspuns:

Tampiti mai sunteti! ti-o fi zis in gluma fata. si tu de fapt nu trebuie sa intelegi din asta decat dorinta lui arzatoare de a-ti face tie oral. si plus de asta ce te retine si nu vrei sa incerci? tu sigur nu ai nimic de pierdut.

e f frumos ca femeie sa primesti sex oral. fa un exercitiu de imaginatie: sa iti vezi iubitul intr-o postura de asta cu nasucul intre picioarele tale cum e dansul ascultator si lesinat sa te sarute toata-toata!winking

si clar merita. trebuie sa ai probleme cu capul ca femeie sa nu iti placa sa ti se faca oral.

6 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Eram in regula pana am auzit ca vrea sa te ia cu forta.
Asta mi se pare de-a dreptul nelalocul lui...Ar trebui sa ii explici clar ca nu esti de acord cu asta si sa nu mai insiste, totusi ai si tu ceva de spus!

Ai grija happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e normal sa vreie sa te ia cu fortsa ce esti tu sclava lui si daca te obliga inseamna viol daca tu nu vrei nu o fa e viata ta si nu e corect sa te oblige si daca te lasi si nu vrei 1 nu o sa iti placa 2 o sa ai mustrari de constinta si 3 nu o sa te simti uh impakata cu tine crede-ma am trecut prin asa ceva si acum am mustrari de constinta si nici nu mi-a placut deci ai grija

| lyrics a răspuns:

E urat ca vrea sa te ia cu forta.
dar nu ai nimic de pierdut, poate de castigat placere.
plus ca el nu o sa te puna sa ii faci si lui sex oral...
explica-i motivele tale

| L0vely a răspuns:

Wow:O sincer... daca iti mai face asa ar trebui sa ii dai papucii... Tipul pare obsedat! fara suparare:-s Ai mare grija. Daca ar tine cu adevarat la tine nu te-ar forta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol nu fi proasta si lasa`l sa-ti faca. sex oral for the win! eu ador sa fac sex oral la fete da tie nu ti-as face ca esti prea mica si prea inculta

| Question_3829 a răspuns:

Iti dau un sfat : daca te ia cu forta sa iti faca sex oral, lasa-l pana in momentul cand e cu capu intre picioarele tale si atunci ii vei da o basina in nas...
Sigur in va descuraja, te va lasa in pace si nu va mai incerca a doua oara