| Alexandra1120 a întrebat:

Iubitul meu vrea sa se apuce de yt, si e aiurea, adica primele video-uri nu sunt niciodata ok. Și o sa se faca de ras rau prin zona si mai ales in scoala, ce sa fac sa il opresc? Ma va face si pe mine.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa te faci de ras e ceva normal in ziua de azi, lasa-l

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e nenorocirea. Ca te face si pe tine de rusine. Cine ar fi crezut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te faci si singura de ras, pisi.Nu ai nevoie de ajutorul lui))

| Shimozukushiki a răspuns:

Ai cam greșit categoria

| Voicu_Alex_1996 a răspuns:

Depinde de ce vrea sa se apuce, daca de exemplu vrea sa se apuce de vlogging cum fac multi youtuberi, ar fi o idee proasta, ca sa se apuce de yt ar trebui sa vina cu ceva special, ceva unic, cum au făcut si altii si au reusit, si i ar trebui echipament destul de performant, care pot deveni destul de scumpe. Vorbeste cu el si spune-i ca o sa fie greu si penibil la inceput mai ales ca in Romania yt se plătește cu mult mai putin decat in alte tari(America), si trebuie sa investeasca timp in asta, daca nu înțelege, dai o sansa poate va deveni urmatorul Mikey Has sau isi va da seama ca se face de ras happy