| anonim_4396 a întrebat:

L am intrebat pe iubitul meu ce vrea de craciun si el a zis ca vrea sa facem dragoste dar într-un mod mai special. Ce sa fac? Ma gandeam sa ma imbrac intr-un body mai sexy dar nu e genul meu. Va rog ajutați mă!

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca il iubesti va trebui sa treci peste „nu e genul meu". Nu fi egoista.Sa te gandesti numai la ce nu iti place tie. Egoismul nu isi are locul intr-o relatie.

| mihai69 a răspuns:

Poate vrea altceva, ce i-ai refuzat până acum. (sex oral, anal... tu ar trebui să știi mai bine) Dar cel mai bine e să discuți direct, deschis, cu el și să-l rogi să fie mai specific (în cazul în care dorește într-adevăr ceva anume), ori să spună clar că te lasă pe tine să decizi în ce va consta surpriza. Abia pe urmă ar trebui să ceri opinii.
Părerea mea... hâc!

| neutrino a răspuns:

Intreaba-l pe el ce intelege prin a face sex intr-un mod special.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sexul nu e rusinos iar fanteziile sexuale sunt perfect normale in cazul oricui. Invata sa te bucuri de sex si nu sa te rusinezi cand vine vorba de ceva ce nu ai mai incercat. Daca tii la el si vrei sa-i faci un cadou, fa asta pentru el. El, la randul lui, va face ceva pentru tine. Pentru ca asta inseamna sa ai o relatie si anume sa faci lucruri pentru celalalt in vederea unei convietuiri cat mai placute, impreuna.

Bine, el poate s-a referit la sex anal... Poate vrea sa deschideti portita din spate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce ritual vrei sa mai urmezi daca deja te-ai panicat la raspunsul unei intrebari penibile.

| kandaraki a răspuns:

Un sex in 3 ofera-i, cu inca o fata, ii va placea

| 私は日本が大好き a răspuns (pentru kandaraki):

Wtf,daca o iubeste de ce ar vrea asta? laughing))))))))))))))

| Paleontologul a răspuns:

Imbraca-te in spiridus si el in Mos Craciun.