| 12356jbjb a întrebat:

L-am întrebat pe iubitul meu cu cine vorbeşte şi a spus că nu vorbeşte cu nimeni. Dar m-am supărat şi mi-a spus. De ce credeţi că nu mi-a spus?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Vorbea cu Dancila despre securitate

| Violleta2022 a răspuns:

Ai uitat sa ne spui, ce ti-a spus pana la urma!

| 12356jbjb explică (pentru Violleta2022):

După mi-a arătat şi a spus că i-a dat mesaj după ce am întrebat eu, dar nu era asa.

| Violleta2022 a răspuns (pentru 12356jbjb):

Cui i-a dat mesaj? Ca tot nu ne-ai spus!

| 12356jbjb explică (pentru Violleta2022):

Unei fete

| Violleta2022 a răspuns (pentru 12356jbjb):

In cazul asta, este in relatie dubla!
Da-i ultimatum: ori cu tine, ori cu ailalta! Sa aleaga!

| MadalinG99 a răspuns:

Pai pana la urma cu cine vorbea? Ti-a spus pentru ca probabil nu vrea sa te vada suparata si cred ca pe moment ii s-a parut ca esti prea curioasa.

| 12356jbjb explică (pentru MadalinG99):

Niciodată nu l-am întrebat cu cine vorbeşte. Vorbea cu o fată. În trecut mi-a spus că vorbeşte cu ea, dar acum nu.

| dd17 a răspuns:

Pentru ca vorbea cu o fata?

| costinyo a răspuns:

Probabil ca voia sa va tina pe amandoua in suspans si probabil nici el nu stie cu siguranta pe cine place mai mult sau doar a vrut sa te sicaneze.