| Anonimhahaha a întrebat:

La 12 ani ar trebui sa imi pot decalota penisul complet? Nu am incercat niciodata. Sa o fac?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da, deoarece trebuie sa te speli nu?

| Anonimhahaha explică (pentru CristiDinBucuresti):

Pai o fac, dar ma refeream sa il decalotez pana jos. Ca eu o fac normal cum o face oricare baiat cand mergem la baie.

| corbulalbrosu a răspuns:

La varsta ta un penis perfect sanatos in mod absolut sigur, poate fi decalotat fara probleme sau durere. In cazul in care nu reusesti sau intampini probleme in mod sigur penisul tau este afectat intr-o anumita masura de asa numita fimoza.

| Emilian65 a răspuns:

Da, la varsta ta ar trebui sa-l decalotezi si sa-l speli in fiecare zi.

| Anonimhahaha explică (pentru Emilian65):

Ar trebui sa il pot decalota pana jos de tot? Pana sub cap?