| Xanor a întrebat:

La 13 ani cu orice fata nu vorbeam devenea prietena mea si ma intelegeam de minune dar acum de la 16 pana la 20 de ani toate fetele ma resping si nu pot sa ma inteleg cu niciuna. Cand eram mic fetele erau deschise si sincere dar acum toate sunt fitoase si arogante, de ce nu ma plac fetele, cu ce am gresit? Nu reusesc sa imi fac o iubita de 4 ani si am respectul de sine foarte scazut, tin sa precizez ca nu sunt urat si ma imbrac ingrijit, nu ma judecati dupa poza de profil ca e facuta in 2013. Mersi daca ai ajus sa citesti intrebarea mea pana la urma

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

De pe la 16 abi incoace fetele nu vor doar sa vorbeasca si tu sa te uiti la porno

| AlexNdry a răspuns:

Te inteleg frate
Sunt cam in aceeasi situatie, lasa-mi un mesaj pe privat cu Facebook-ul tau sa vorbim despre asta.