| Nustiucummacheama1313 a întrebat:

La 13 ani e bine 13-14 cm in penis?

11 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

SUUUUUPER. Putin spus ca este doar bine. Organismul tau va mai creste si odata cu organismul va mai creste si organul tau genital in urmatorii 3-4 ani. Asa ca poti sa devii foarte linistit in aceasta privinta. big grin

| mitzok a răspuns:

Este super ok!

| Gofigi a răspuns:

Ioi bine

| mihai69 a răspuns:

Adică să intre doar atât în tine, sau cum?!? (că așa pricep eu expresia „ÎN penis")...

| Emilian65 a răspuns:

Da, este foarte bine.

| ywar a răspuns:

De ce nu te lauzi tu cu ce ai in cap, mai iepulas?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Penisul e ok, păcat ca inteligenta ta nu e

| Anca200011 a răspuns:

E ok...na ce sa zic...

| darky83 a răspuns:

Titan gel faraoane titan gel faraoane titan gel faraoane titan gel faraoane titan gel faraoane titan gel faraoane titan gel faraoane titan gel faraoane titan gel faraoane titan gel faraoane titan gel faraoane titan gel faraoane titan gel faraoane titan gel faraoane titan gel faraoane titan gel faraoane titan gel faraoane titan gel faraoane titan gel faraoane titan gel faraoane titan gel faraoane titan gel faraoane titan gel faraoane titan gel faraoane titan gel faraoane

| Bozgi200 a răspuns (pentru darky83):

Stop it! Get some help.

| Bozgi200 a răspuns:

E M.M.C.P. să o dăm pe română. E foarte bine, o să îți mai crească încă 4 ani(cam un centimetru pe an+-mm)