| anonim_4396 a întrebat:

La 13 ani penisul de 10cm e mic? Si cum e mai bine sa il ai in erectie cu,, capu" in fata sau in sus?

6 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Aoleuu este micuttcrying daca vrei til largesc eu puiutlove struck in erectie e normal sa fie cu capu in suslove struck

| Sociopat a răspuns:

La 13 ani puta in erectie trebuie sa fie serpuita. Daca nu e serpuita atunci e semn rau si ai cancer la ****!

| caius a răspuns:

Copile esti retardat? ce dracu te intereseaza asta la varsta de 13 ani? vezi de jucat si la astea pentru mai tarziu,

| MESSI_4591 a răspuns:

Elasexygagica da-mi add aici andrey_fcb10 sa vorbim ceva intre 4 occhiilaughing

| PlayTheGame a răspuns:

Frate eu la 13 ani imi vedeam de TV, PC si iesit afara (mai putin de scoala) nu de puta mea ce dracu te intreseaza asta. Se duc de rapa generatiile tinere rau de tot

| Goia14dani a răspuns:

Nu, eu îl am de 13 la 14 ani, arată-l pe al tău