| nokef a întrebat:

La cat timp apar primele semne de sarcina?

9 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Maxim o lună.
Când vezi că menstruaţia nu mai apare în mod normal.
De multe ori,poate fi şi alarmă falsă.
Să ai simptome de vomă,dureri de stomac şi ameţeli,specifice unei sarcini, dar acest lucru se poate datora şi unei răceli severe.
Cel mai indicată ar fi o vizită la medic, înainte de a te entuziasma.
Ai putea fi dezamăgită apoi.

| IloveME a răspuns:

Stiu p cineva care le avea deja din doua saptamanii jumate happy

| MititiCa a răspuns:

Dupa 4-5 saptamanii de sarcina, dar asta depinde de la femeie la femeiebig grin

| PussicatDolls a răspuns:

Depinde de femeielove struckLa unele dupa 3-4 saptamanibig grinDar, normal ar fi dupa 2 saptamani de la actul sexualhappy
Sper ca am ajutat! Puplove struck

| aliybella a răspuns:

Primele semne de sarcina apar cam la 4 saptamani. dar ca sa fii sigura ia un test. testul poate fi facut inceput cu a 7-a zi de la actul sexual

| marcel_8906 a răspuns:

Undeva la 4 saptamini.

| nokef explică:

Dar e imposibil in primele 3-4 zile nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca intarzie menstruatia si se face asteptata si nu mai apare, e primul semn.
Testu de sarcina in mana draga mea sau la ginecolog.