| Dori334 a întrebat:

La cât timp după actul sexual neprotejat apar semnele unei sarcini?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Simptomele de sarcina care sunt reale/adevarate, pot sa apara in cazul a circa 50% dintre femeile insarcinate, cel mai devreme in momentul in care varsta sarcini ajunge sa aiba in jor de 5-6 saptamani. Sau altfel spus dupa ce au trecut circa 2 luni de la ziua/data la care a pornit ultima menstruatie. Multa sanatate!

| Andreeush a răspuns:

Primul semn ar fi absența menstruației.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

După 9 luni la om, 12 luni la cal.

| AlexandraCristinaD a răspuns:

Din cate stiu si din auzite, apar la 3 saptamani dupa act. happy