| wannabe a întrebat:

La cat timp dupa ce esti intr-o relatie cu o fata, aceasta asteapta sa-i faci un cadou?

Răspuns Câştigător
| LoveSleep a răspuns:

Păcat că n-o să-ți facă nimeni niciodată.
Dar nu-i nimic, viața merge înainte.

7 răspunsuri:
| dannys a răspuns:

Acum depinde de fiecare.Eu nu astept nici un cadou de la prietenul meu.Ii poti oferi ceva pe 14 februarie.

| vocea a răspuns:

Daca o inveti cu cadouri multe, va avea pretentii sa ii faci mereu.

| Acras a răspuns:

Daca ii materialista din prima clipa
Daca ii fata buna niciodata se bucura si de o guma de mestecat

| andreeatudor a răspuns:

Buna aici nu e dupa cat timp ii poti face un cadou persoanei iubite, ii poti face dupa cateva zile eu stiu la 2 saptamani la 3. Important e gestul. o seara frumoasa

| bufnita69 a răspuns:

Daca vrei sa te placa mai mult fa-o mai repede

| Pitorac_Simona_1995 a răspuns:

Parerea mea : eu ma astept ca si dupa o saptamana sa-mi ofere un cadou..gesturile micute le poti oferi oricand, nu e neaparat sa treaca un timp. Iti poti oferi si a doua zi, gen o mica bratara, o floare, cercei, ciocolata happy

| LoveSleep a răspuns (pentru Pitorac_Simona_1995):

Păcat că n-o să-ți facă nimeni niciodată.
Dar nu-i nimic, viața merge înainte.