| loveyouidiot a întrebat:

La cati ani a fost primul vostru sarut? Vreau si detalii...cea mai frumoasa poveste primeste funda~~~

6 răspunsuri:
| XxThoumaxXAndyXx a răspuns:

Primul sarut a fost minunat.
Se facea ca eram la mine acasa cu iubitul sora'mii. Dupa ce am ramas singuri in camera mea(dar si in casa) a zis sa staau pe loc fiindca am ceva pe obraz si s-a apropiat de mine si nu stiu cum, dar a ajuns peste mine si cu buzele pe ale mele.Eu nu i-am raspuns dar eram rosu ca racul si m-am simtit super cool

| angelBlack00 a răspuns:

A fost acum 2 zile. am 13 ani. a venit la mine, a cantat o melodie la chitara( amandoi avem chitara, doar ca el stie sa cante foarte bine), apoi ne-am uitat la tv. se dadea mai aproape la fiecare 3 minute, pana a ajuns lipit de mine. m-a luat de mana si mi-a pus cealalta mana pe spate. si dupa 5 minute ne-am sarutat.

| loveyouidiot explică (pentru angelBlack00):

E chiar o poveste foarte frumoasa..si eu am tot 13 ani, dar nu am sarutat pe nimeni pana acum

| asdfghjkpioiytrewqasdfgh123456789 a răspuns:

Hmmmm cred ca pe la 13 sau 14 ani...pffff tin minte ca atunci cand m-a sarutat m-am topit, m-am rusinat atat de rau incat atunci cand mi-a cerut nr de tel eu i-am sp ca nu i-l dau, dar fara sa imi dau seama deja incepusem sa ii sp cifrelelaughinglaughinglaughing, iar toata noaptea nu am dormit gandindu-ma la acel sarut...ehhhhh as mai vrea sa traiesc acea clipahappytongue

| Daniella2 a răspuns:

Aveam 13 ani. si chiar a fost minunat si baiatul era mai mare ca mine cu 4 ani.

| Adriana_Elena_1993 a răspuns:

Poi primul meu sarut a fost la varsta de 13 anibig grin, eram la majoratul unui var, si acolo erau mai multi baieti, pe care ii cunosteam din vederehappy un baiat a vrut sa treaca pe langa mine, si cand a trecut m-a lovit din gresealalaughinglaughingsi chiar m-a durutlaughing si el m-a luat in brate si m-a pupat pe obraz si a zis ca ii pare rau, ca nu a vrutlaughingbig grin apoi am stat singuri si am inceput sa vorbim(el avea 18winking )pana cand ne-a luat valul pe amandoi si am inceput sa ne sarutambig grin, a fost asa frumosday dreamingsi acum imi aduc aminteday dreamingsi parca as mai vrea inca odatahee hee

funda?batting eyelashesbig grin