| Fisticel a întrebat:

La câți ani v-ați început viața sexuală? Și cum a fost?

15 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Intrebare mult prea intima, pentru a fii discutata pe un forum online.

| Sofer a răspuns:

La 22 si nu a fost tocmai placut ca nu am fost compatibili la pat. sexul era mecanizat. Plictiseala din partea ei ca nuii placea foarte mult, doar zicea ca ii place sa nu ma simt eu prost.

| DarthNiger a răspuns:

Mai putin conteaza prima experienta sexuala a altor persoane si mai mult conteaza la ce varsta ar trebui sa ai prima experienta sexuala in mod normal, de la varsta de 18 ani cand devii major e indicat sa intretii pentru prima oara relatii sexuale, sa ai cel putin o idee despre ce este sexul fiindca dupa aceea o sa te trezesti ca nu stii daca ai lasat-o gravida sau nu si tot aici o sa ceri sfatul.

| Vikaa a răspuns:

Eu mi-am inceput viata sexuala imediat dupa ce am facut 18 ani,ca si experienta a fost pentru mine foarte fain,in sensul ca a stiut cum sa ma satisfaca,pot afirma ca m-a dus chiar pe culmile fericirii, mai pe scurt a stiut cum sa bage ursul in barlog laughing nu am avut dureri, a decurs totul asa cum ne-am planuit, am facut protejat, acolo online offline.Pot zice ca am mai facut-o si nu ma plictisesc happy

| ChrisRo a răspuns:

Pe la 16 si ceva, nu imi mai aduc bine aminte. O intrebare mai smekeră ar fi, *la cati ani preconizati ca veti trai moartea sexuala?* rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| xeum a răspuns:

Pe la vreo 16 pe acolo, actul in sine a fost splendid, pana la urma e ceva firesc si destul de normal

Răspuns utilizator avertizat
| xeum a răspuns (pentru Denis6688):

Sa ne distram, sa ne simtim bine si restul ce o vrea dumnezeu

Răspuns utilizator avertizat
| Fisticel explică:

Succes laughing)

| florian50 a răspuns:

Implinisem 16 ani, ea era matura, o prietena a mamei mele. A fost senzational, asa ca in filmele porno. Doamna s-a dezlantuit si alaturi de mine si-a implinit toate fanteziile perverse. Mi-a placut!

| anonim_4396 a răspuns (pentru florian50):

Si dupa te-ai trezit laughing

| DarthNiger a răspuns (pentru florian50):

Imi dau seama ca o femeie matura exact la un copil de 16 ani se uita si se uda imediat, esti sigur ca nu ai visat?