| annonim72 a întrebat:

La câți ani v-ați pierdut virginitatea? (pot răspunde atât fetele cât și băieții) și cum a fost?
Scriu asta aici cu scopul ca cât mai multe persoane sa răspunda prin asta sa "ajute" și pe alții care încă nu și-au început viața sexuală la fel ca și mine.
Sunt sigura ca mulți din utilizatorii "tpu.ro" sunt curioși sa afle mai multe informații despre asta.
La ce vârsta alții au avut, cum a fost și totul despre "primul contact sexual, dezvirginarea"

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Intrebarea ta se refera la un subiect prea delicat care poate fi considerat si/sau apreciat ca fiind mult prea intim pentru a fi dezvaluit si prezentat in mod direct si ''detaliat'' privind modul in care s-a desfasurat primul act sexual, cel al dezvirginarii. big grin

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ely1234567 a răspuns:

17 ani

| 90210 a răspuns:

23 de ani cu actualul iubit

| EuAMG a răspuns:

La 14 ani.erau alte vremuri atunci...acum văd că se poarta de la 10-11 ani