| anonim_4396 a întrebat:

La ce dimensiuni considera o fata penisul mare?

Răspuns Câştigător
| PisicutzaCenusie a răspuns:

Poate chiar 15-30 cm
Dar oricum dacă şti cum s-o exciţi, şi să simtă că îi place, nu e nevoie neapărat de un penis mare, ci de anumite tehnici.Consultă şi tu un site şi pregăteşte-te.
Succes! happy

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De la o dimensiune mai mare cu 5 cm decat al tau

| Necunoscut112 a răspuns:

Vaginul femeilor are 10-12 cm adâncime. Un penis de 10 cm nu o să satisfacă in veci o femeie prin simplă penetrare. Fazele de genul : "femeile nu suportă un penis mare, le doare, preferă un penis micuţ/ femeile nu pun preţ pe mărime" sunt nişte mizerii. Femeile iubesc penisurile mari.

| CdeMetal a răspuns:

60-100m

| 6Anonim9 a răspuns:

La dimensiunile care-i depasesc dimensiunile vaginului acesteia.

| Camuflaj2017x a răspuns:

20+ si nici atunci nu e chiar mare.

Răspuns utilizator avertizat
| XeniaYael23 a răspuns:

30 de cm.