| Ionutza144 a întrebat:

La ce se refera expresia a da la laba?

7 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

A face lucru manual, draga! happy Sau spus mai pe-ndelete a face muschi doar la o mana. Asta in caz ca esti stangaci sau dreptaci. Este important sa intreprinzi acest lucru manual cu ambele maini, pentru ca diferenta de marime dintre cele doua sa nu fie foarte evidenta.

| KodrutZ a răspuns:

. citi ani zici ca ai?

| Emilian65 a răspuns:

Laba=masturbarea manuala a unui baiat.

| peperonies a răspuns:

Cand te duci la zoo si intinzi mana la animale sa iti dea labuta.

| Fretus a răspuns:

Inseamna autosatisfacere adica sa iti freci putulica cu mana pana iese o chestie alba numita sperma.Dar iti recomanda sa nu faci asta, nu este un lucru rau dar daca nu ai peste 15 ani nu o face.Mai mult rau o sa-ti faci crede-ma am citit multe lucruri legate de subiecte ca acesta.

| BubbleTea a răspuns:

Inseamna atunci cand un baiat isi freaca penisul sus jos pana ii iese un lichid, numit sperma, se mai numeste masturbare. Masturbarea te ajuta sa iti cunosti propriul corp, te ajuta in viata sexuala, + ca simti o placere de nedescris. Daca te intrebi daca se face si la fete da, iti bagi incet degetul in vagin si incepi sa freci, poti sa faci si cu anumite obiecte, dar sa fie curate, dupa nume mi-am dat seama ca esti fata, dar daca te masturbezi vezi sa nu te dezvirginezi singura, si nu fa exces de doua ori pe saptamana e in regula.

| RODRIGEL a răspuns:

E ceva urat sad