| HellBlade a întrebat:

La ce varsta a fost primul sarut al vostru?

Răspuns Câştigător
| Annemari3 a răspuns:

Pai primul meu "sarut" l-am primit la gradinita laughing
Dar acela a fost un sarut de afectiune, intre prieteni.Sarutul care mi-a placut si care vreau sa cred ca a fost primul chiar daca nu e asa, l-am avut la 14 ani love struck, chiar simteam ceva pentru baiatul acela, si inca mai simt

5 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

La vârsta de 16 ani.Nici măcar nu ştiam ce reprezintă un sărut...Dar băiatul a fost foarte finuţ, a ţinut cont de fiecare lucru mărunt.Şi a fost un sărut sub clar de lună.

| d33utza003 a răspuns:

La 6 anibig grinbig grinbig grin... datorita reclamelor la pasta de dintilaughing

| BESTNICK a răspuns:

La 10 ani datorita dintilor stricatiwinking

| dulcenina_3159 a răspuns:

Buna... la 14 ani... a fost superb, la ziua lui in bucatarie :d... inca mai sunt cu acel baiat love struck probabil nu o sa uit niciodata primul sarut.

| sexygirl_8423 a răspuns:

La 11 ani