| Jameson a întrebat:

La ce varsta ai avut prima relatie de dragoste? Si cum a fost?

4 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Depinde si la ce fel de relatie de dagoste te referi. Eu, iti raspund sincer. Prima mea relatie de dragoste, stabila, o am de la 15 ani si continua si acum, avand 18 ani! Cum a fost? Eu fiind cam micuta, nu stiam ce inseamna sa iubesti, nu stiam sa ma comport.Stiam doar desene si sa ies cu prietenele! Nu simteam altceva fata de prietenul meu decat o simpla atractie. dar din zi in zi parca se amplifica acea atractie,parca simteam cum ma indragostesc tot mai tare! Vreau sa iti spun,ca daca nu il cunosteam pe prietenul meu, cred ca ramaneam la fel, nu ma schimbam cu nimic, pentru ca nu aveam pentru ce sau pentru cine sa ma schimb.Imi placea asa cum eram. Dar acum constietizez ca m-a maturizat aceasta relatie, gandesc altfel din toate punctele de vedere. Si nu imi pare rau ca m-am implicat intr-o relatie atat de serioasa, de la 15 ani.

| harciog a răspuns:

In momentul nasterii dar nu-mi mai amintesc.Eram prea mic.

| stoubiz a răspuns:

Erau alte vremuri clasa a 7-a happy Prima dragoste nu se uita niciodata indiferent cat ai incercat si cat ai suferi.

| CameliaKB a răspuns:

Thx...in zilele noastre ai prieten/a de la gradilaughing ma rog in a5awinking fundasmug?