| CyPack a întrebat:

La ce varsta ati avut prima relatie?

14 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

La 13 ani laughing

| Angelique a răspuns:

Pe la 12 ani! Da ce te intereseaza?tongue

| T4ny4 a răspuns:

17 si primul sarut si primul contact si tot big grin

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

15 ani big grin

| Timmotey a răspuns:

Depinde de fiecare... eu sincer nu mai imi aduc aminte eram pe la 12 ani alea nu se pun phbbbbt

| zuzu a răspuns:

| giuly a răspuns:

La 2 ani.
Acum că ştii poţi să mori liniştit.

| XxSh0xFirexX a răspuns:

La 12 ( la 10 m-am sarutat)

| Daiana90 a răspuns:

Imi doream mereu sa fiu cu cineva, din clasa a 5-a din cate imi amintesc dar imi era frica,si nici nu ma gandeam sa ma combin. apoi pe parcurs,am incercat, am fost disperata si cand ajungeam la momentul in care el imi cerea, parca o frica ma strapungea si refuzam.la 15 ani jumate am fost cu primul baiat si nu mi-a placut deloc.am realizat ca imi place sa fiu libera si nu imi plac compromisurile sau relatii care sunt constienta ca nu vor dura mult, deoarece sunt inca mica.asa ca mai bine free si am sa am o relatie cand am sa o si pot consuma cum trebuie, un pic mai incolo, cand stiu ca vor exista toate conditiile sa durezehappy

| roxycool a răspuns:

M-am combinat inainte de ziua mea cu 2 zile acum am 10 si sunt impreuna!laughing

| seby15 a răspuns:

La 9 ani (am 13 acum)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand m-am nascut.inca din prima zi am avut o relatie extraordinara cu mama mea.relatia mama-fiu.

| vio_9808 a răspuns:

La 6 luni rolling on the floor

| pisicutsatha a răspuns:

La varsta de 11 ani