| MCA12 a întrebat:

La ce vârstă ați făcut prima dată sex și cum a fost? Vreau să-mi încep viața sexuală și nu sunt încă pregătit (Eu am 17 ani)

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai daca nu esti pregatit nu incepe.

| MCA12 explică (pentru suntserios):

Eu am întrebat ce vârstă e bine să fac sex?

| anonim3247 a răspuns (pentru MCA12):

Poți să începi și la 17 ani

| suntserios a răspuns (pentru MCA12):

Ți ai dat singur răspunsul, când ești pregătit

| Emilian65 a răspuns:

Dacă tu și prietena ta, sunteți pregătiți sa faceți sex, puteți sa o faceți după vârsta de 16-17 ani. Nu uitați sa va protejați când faceți sex!

| RIGeorge a răspuns:

Eu la 17 ani cu o fata de 23 de ani, am fost impreuna aproape 2 ani de zile ea m-a invatat foarte multe lucruri si inca am ramas amici si au trecut 13 ani de atunci.