| tewutu a întrebat:

La ce varsta ati plecat prima data in excursie cu prietena/prietenul?

8 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca-ti spun, o sa te-apuce disperarea.....eram in anul 4 de facultate!
Si atunci, ca si acum, imi placea lucrul potrivit la momentul potrivit.
Cu omul potrivit.happy

| ZK a răspuns:

Hehe 11 ani laughing

| aveadrianus2 a răspuns:

Buna! Eu am intalnit-o in excursie.A fost, este, cea mai frumoasa excursie pana in prezent.Am intalnit-o in salina(tg. ocna), ne-am salutat, am facut cunostinta si am stat toata ziua impreunabig grin.La sfarsit ea mi-a cerut id-ul de messenger iar eu numarul de telefon.Am petrecut un an si cateva zile impreuna.Din pacate, anul asta pe 16 mai, relatia noastra a incetat din motive stupide.Regret si acum ca nu mai suntem impreuna.Imi este dor de ea dar nu o voi cauta.
P.s. O excursie trebuie sa fie ceva de neuitat(in sensul bun al cuvantului). Trebuie sa iti amintesti cu drag de ea! Mult succes

| Darkela a răspuns:

Nu am plecat.Se pune? big grin

| 0Andrew0 a răspuns:

Cand aveam 9 ani.

| Shavoo a răspuns:

Doar in 2? 16 ani

| MikKinder98 a răspuns:

Excursia pana la magazin se pune?!laughing)

| CrissYoaa a răspuns:

La 14 ani. Nu are nicio legatura varsta, atat timp cat nu te astepti la sex.