| Anonimus800 a întrebat:

La ce vârstă e bine să faci sex?

Răspuns Câştigător
| Willis a răspuns:

În ziua de azi, aș zice după 16-17 ani. Dar trebuie un minim de informații înainte de a începe. Altfel, după prostiile făcute, pui întrebări și aștepți răspunsuri la secundă, ceea ce nu este normal.

9 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Dupa varsta de 18 ani.

| corbulalbrosu a răspuns:

Incepand din momentul in care esti pregatit d.t.p.d.v. adica ai dezvoltarea fizica adecvata (in cazul fetelor) si esti pe deplin maturizat psihico-mintal. big grin

| mihai69 a răspuns:

La orice vârstă. Desigur, preferabil după majorat.

| Bozgi200 a răspuns:

Cand te simți cu adevărat pregătită

| Violleta2022 a răspuns:

Dupa varsta de 18 ani!

| RAY a răspuns:

Depinde de ce iti doresti tu ca entitate, la varsta voastra nu stiti ce vreti asa ca urmati turma, faceti se de la 16 ani doar ca sa nu fiti diferiti, asta nu e bine pentru evolutia noastra ca specie, nu urma turma fii diferit, citeste cartt=i despre dezvoltarea personala, vrei ceva serios de lunga durata? aventra? eu acum la 30 de ani as alege ceva de lunga durata nu doar sex, dar maturizarea asta necesita experiente,, timp, sa te documentezi, sa citesti, sa spun o cifra 25 de ani cand ai un loc de munca, esti matur, ai habar de ceea ce stii, repet e viata ta tu decizi ce sa faci, nimic nu e bine sau rau, totul e relativ, dar o relatie aduce si sex si iubire si socializare desi e mai bine sa spun asa pentru evolutia ta

| ania a răspuns:

După căsătorie indiferent de vârstä.

| Adry05 a răspuns:

17/18+

| Ely1234567 a răspuns:

La 17-18 ani