| mihail2003 a întrebat:

La ce varsta e normal sa ai prima relatie?

17 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Nu știu exact de la ce vârstă dar când o sa fi pregătit, atunci o sa ai o relație.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

La orice varsta vrei tu nu e o regula scrie undeva si nu stiu eu ori cum ce mai conteaza in RO nu merge nimic dar absolut nimic in nici un domeniu.

| deeeaqq a răspuns:

Când dorește sufletul tău

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E normal sa faci sex prima datã la 15 ani sa-ti faci prima relatie la 18 ani, si sa te insori la 25 de ani.

| QElenaBoghiu a răspuns:

16-18 ani (deoarece atunci poți considera ca intri într-o relație serioasa.)

| Plato a răspuns (pentru QElenaBoghiu):

Pe bune? 16 ani relatie serioasa?
Ce intelegi tu prin relatie serioasa? Aia de 2 saptamani?

| QElenaBoghiu a răspuns (pentru Plato):

Depinde.
Eu la 16 ani mi am făcut o relație și a durat 4 ani.

| Plato a răspuns (pentru QElenaBoghiu):

Nu doar durata face relatia sa fie serioasa.

| QElenaBoghiu a răspuns (pentru Plato):

Pai eu sunt cu băiatul ala și acum. Chiar avem planuri de nuntă.

| Plato a răspuns (pentru QElenaBoghiu):

Ma bucur, dar e prematur sa ai relatii la 16 ani. Trebuie sa te gandesti la cariera.

| QElenaBoghiu a răspuns:

Tu ce crezi? Eu încă sunt cu băiatul ala happy chiar căsătoriți happy

| SalutCeFaceti a răspuns:

De pe la 14 ani poti sa incepi cu relatii mai serioase. Pana atunci, prostii de-astea mai mult sa vezi cum sta treaba, de 2-3 luni maxim.

| f2ff2fl12f a răspuns:

12-13 ani iar sexul 14-15, neapărat cu protectie.

| AjutorNeconditionat a răspuns:

Depinde de persoana!

| andreeadenisabisoc1 a răspuns:

12-14 dar sunt uni care nu isi gasesc perechia si pot as aibe o relatie la vreo 19-20+