| Deea167Lory a întrebat:

La ce varsta e normal sa ai primu iubit?

6 răspunsuri:
| Lawliet14 a răspuns:

Cred ca pe la 15 ani e ok. Daca nu simti asta mai repede, e perfect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca stau sa ma uit la ce este in ziua de azi, cred ca 12

| MrLucas a răspuns:

Undeva pe la 14-15... oricum nu inainte de 8!

| SpeșălGirl a răspuns:

Nu este o varsa exacta. cand simti tu.Dar sa nu uiti ca fiecare varsta are limitele ei, daca ai 12 ani si simpatizezi un baiat nu poti sa faci aceleasi lucruri pe care le fac cuplurile mai mari, de 17 ani de exemplu.

| Rapperităă a răspuns:

Eu primul iubit l-am avut la 17 ani. Cu el m-am sarutat prima data, bla, bla, bla. Consider ca pe la 17, 18 ani esti cel mai pregatit de o relatie, acum totul depinde de tine. happy

| Anonima00000000 a răspuns: