| ione1911 a întrebat:

La ce varsta un baiat poate sa ii faca fetei sex oral? intreb varsta in cazul fetei*????

17 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

A zis ca te asteapta sa cresti si ca te ajuta la teme, iar acum vrea sa iti faca sex oral. Sexul oral este sex, ca barbat nici nu iti trebuie altceva decat sa ii faci unei femei sex oral. O sa iri ceara sa ii faci tot felul de lucruri, dar nici nu mai conteaza, deja raul va fi produs. Te sfatuiesc sa renunti la relatia cu pradatorul sexual cu 10 ani mai mare ca tine, te va abuza si te va distruge.

| ione1911 explică (pentru minrest):

Sta la 2000km distanta rolling on the floor)

| anonim_4396 a răspuns (pentru minrest):

A întrebat deja de 3 ori, dacă răspunsurile normale(peste 15) n-au convins-o, m-am gândit să-i spun ce vrea să audă. big grin

| minrest a răspuns (pentru anonim_4396):

Zicea ca o va ajuta la teme; asta o fi tema. Am predat ultima data in 2007, asa ca nu sunt la curent cu Programa Scolara.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Recomandat dupa 18 ani dar poti dupa ce i-a venit prima data ciclul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

11-12

| ione1911 explică (pentru anonim_4396):

Gresit, de la 10 rolling on the floor

| minrest a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai greu e cand sar toti colegii de celula, de pe patul de sus, peste cetateanul intreprizator care a facut sex oral unei fete de 11-12 ani. E un mod penibil de a muri, dar daca asa e obiceiul, ce sa facem.
Cod Penal, art. 198: Actul sexual, de orice natura, cu o persoana de sex diferit sau de acelasi sex, care nu a implinit varsta de 15 ani, se pedepseste cu inchisoare de la 3 la 10 ani si interzicerea unor drepturi.
Pandectele Romane, nr.4 2015, pg. 52: In concordanta cu prevederile legale incidente in materie, respectiv alineatul 1 al art. 220 Noul Cod Penal, actul sexual cu un minor consta in raportul sexual, actul sexual oral sau anal, precum si orice acte de penetrare vaginala sau anala comise cu un minor cu varsta intre 13 si 15. Prin urmare, legiuitorul nostru a redefinit actul sexual cu un minor, in acord cu noua definitie a violului (art. 218). Potrivit Noului Cod penal, fapta este mai grava cand minorul nu avea implinita varsta de 13 ani.

| ione1911 explică (pentru minrest):

Really.11-12 ..ani.Ce oameni frate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ce esti tu catelus? Am vazut un catelus pe Facebook care dãdea limbi, saracul Caine... eu credeam ca doar la caini se intâmplã, dar si La baieti se intâmplã asta? Cam naspa sad nu stiu ce sa zic.

| ione1911 explică (pentru anonim_4396):

Se numeste sex oral, nu este naspa.Ce stiu eu nu sunt genu care face, sau i se face pentru ca am respect de sine, dar stiu persoane care au facut si li s-o facut e ceva gen„ fac oral, vreau back" rolling on the floor)

| Freya1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aaa dar fetele sa faca? Nu este nimic anormal este un tip de act sexual pe care oameni il practica in secolul 21.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Freya1):

In relatie sau casnicie ar bine reciproc,
Am mai auzit care dau doar din milã, poate primesc si ei inapoi cel mai amuzant mi s-a parut "fata eu nu vreau sa te ****, deci chiar NU vreau, vreau doar sa-ti *ofer un oral*" WTF

| anonim_4396 a răspuns (pentru ione1911):

Pãi daca mergi cu mentalitatea ii fac, trebuie sa ii placa de aceea o sa accepte iar dupã primesc si eu. Eu zic sa o lasi baltã, daca totusi are putin respect pentru tine nu o sa accepte. Dacã nu esti in stare sa o faci pe ea sa-ti facã.

| ShamelessQboy a răspuns:

De recomandat după ce a împlinit vârsta de 18 ani!
Sau de regulă atunci când este suficient de matură sa faca sex.

| artemidak a răspuns:

Orice varsta, tehnic vorbind.
Dar de la 17 in sus ar fi cel mai ok.

| IvonneBk a răspuns:

De la 17 ani in sus